Vücut Bakımı

 

4 ÇESİT TEKNOLOJİ BİR ARADA

  • Bipolar RF
  • 904nm kızıl ötesi yumuşak lazer
  • 700~1150nm kızıl ötesi lazer
  • Vakum

 

RF: RF dermisin derinlerine enerji yayarak cilt dokusunun ısınmasına neden olur, sıcaklık 40 – 60 dereceye ulaştığında kolajen lifler hızla büzülür; bu büzülme daha fazla kolajen üretimini tetikler. Atrofik ve yaşlanmış kolajen sürekli olarak yenilendiğinden dermisin yoğunluğu ve kalınlığı giderek artar ve cilt sıkılaşır, esneklik, dolgunluk ve açık bire renk kazanır. Sonuç olarak kırışıklıklar ve yara izleri giderilir, gözenekler sıkıştırılır ve yenilenme sağlanır.

904nm kızıl ötesi yumuşak lazer / 700~1150nm kızıl ötesi lazer: ikisi de kızıl ötesi lazer olan (760~2,000nm) özel dalga boyundaki bu iki çeşit lazer, çatlaklardaki ve kas hücrelerindeki sıvı akışkanlığını düzenleyebilir. Hücreleri aktif hale geçirir, cildin elastikliğini düzeltir, kan dolaşımını düzenler ve lenf sistemi üzerinden detoksifikasyon sağlar.

Vakum: Vakum, tedavi bölgesini ritmik olarak emer ve bırakır. Cilt altındaki yağları ve ekstrüde kılcal damarları etkin bir şekilde parçalar, lenf drenajını artırır, metabolizmayı canlandırır ve yağ deposunun hacmini küçültür.

 

 

 

Kızıl ötesi lazer, cildi ısıtarak cilt empedansını düşürür ve RF enerjisi bağ dokusuna derinlemesine işler. Kızıl ötesi lazer ile iletilen RF enerjilerinin güç birliği cildi ısıtarak intraselüler oksijen difüzyonunu arttırır. Vakumla RF penetrasyonu 5-15mm olur. Aynı zamanda vakum, cilt altındaki yağları ve ekstrüde kılcal damarları etkin bir şekilde parçalar, lenf drenajını artırır, metabolizmayı canlandırır ve yağ deposunun hacmini küçültür ve vücut konturunu büyük ölçüde düzeltir.